Ciekawostki

Wyjątkowy dom w Beskidach do wynajęcia! Góry, lasy, nieokiełznana przyroda, dzikie zwierzęta, piękne widoki, sauna, jacuzzi, imprezownia. To wszystko i więcej znajdziesz w Wiśniówce na szczycie Suchej Góry.

 

Ucieknij od cywilizacji i zamieszkaj w Wiśniówce.

To miejsce Cię zachwyci!!! 

www.wiśniówka.com

Szczyrk jest jedną z najpopularniejszych górskich miejscowości turystycznych w Polsce. To niewielkie, klimatyczne miasteczko od lat przyciąga rzesze turystów. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.domkiwszczyrku.com.pl i spędzenia wolnego czasu w tych luksusowych domkach wybudowanych przez naszą Firmę.

Istnieje możliwość wynajęcia domów wybudowanych przez naszą Firmę na polu golfowym. "Modry Las to światowej klasy pole golfowe wyrzeźbione w pięknym, naturalnym krajobrazie z dojrzałymi lasami sosnowymi, jeziorami zasilanymi wodą źródlaną i łąkami dzikich kwiatów - po prostu niesamowite miejsce.”

Mamy dobrą wiadomość dla amatorów mieszkania na falach :) Pływający domek drewniany jest możliwy! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego nietypowego zlecenia w NASZYCH REALIZACJACH.

Zapraszamy serdecznie do CZOCHA CAMPING, położonego nad Zalewem i Zaporą Leśniańską, nieopodal Zamku Czocha. Camping wraz z hotelem zajmują powierzchnię 30000 m2 i leżą w jednym z najpiękniejszych terenów rekreacyjnych Dolnego Śląska. Obiekt przylega do Obszaru Natura 2000 obejmującego pobliskie sztolnie z siedliskami nietoperzy. Wszystkie znajdujące się tam domki drewniane zostały wybudowane przez naszą Firmę.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.